Graphiboy Reklam Ajansı

KURUMSAL


Graphiboy Reklam Ajansı

Graphiboy CS

+ Bir Hikayemiz Var;

Duyguları tetiklemenin en kestirme yolu çok uzun yıllar önce keşfedildi ve yaratıcılığın ilk ışıltıları mağara duvarlarına ellerini resmeden insanlarla yayıldı. Sonra günlük hayatlarını resmetmeye başladı bu ilk sanatçılar. Doğadan esinlenen birileriydi bunlar. Renkleri ve gölgeleri kendilerini ifade etmenin bir yolu olarak kullandılar.

Bir mesaj vermek istediler kendileri dışındakilere ve kendilerinden sonra gelecek nesillere. Uzun süreler süren bu davranış şekli insanoğlunun gelişimine paralel ilerledi. Çizimler yetmedi semboller icat ettiler. O da yetmedi yazıyı keşfettiler. Var oldukları zamana ve geleceğe bir mesaj göndermenin en kolay ve en etkili yoluydu bu.

Bu gün en gelişmiş haliyle dört bir yanımızı saran renkler, çizimler, semboller hedef kitlenize dolayısıyla da hedeflerinize ulaşabilmenizin en kestirme yolu olmaya devam ediyor.

2008 yılında genç ve dinamik kadrosuyla aktif reklamcılık hayatına başlayan Graphiboy Creative Studio ailesinin kökleri aslında çok daha öncesine dayanıyor. Her biri alanında uzman, mesleğimiz gereği kendini yenileyen, bilgi ve birikim ile dolu olan bu kadro, işini iyi yapmanın o işe aşık olmaktan geçtiğini iyi biliyor.

Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Yarattığımız markalar, heyecanla yoğurduğumuz renkler, kelimeler, çizgiler yeri geldiğinde yazdığımız yeri geldiğinde ise geliştirdiğimiz sistemler ne zamanki hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyor, işte o zaman bizde en büyük ödülümüzü alıyoruz.

Güncel tasarım trendlerinin, yeni nesil yazılım teknolojilerinin, çağın reklam kanalları ile etkin reklam yöntemlerinin, her zaman takipçisi olduk.

Sizin işinize daha fazla odaklanabilmeniz için, tasarım, yazılım, reklam ve pazarlama yükünüzün sorumluluğunu üstleniyor ve bu üç hizmeti profesyonel bir şekilde senkronize ederek ürün ve hizmetlerinizi milyonlara ulaştırıyoruz.

İşinin ehli olmak iş çıkarmak değil sorun çözmek, artı masraf ile değil, minimum maliyet ile maksimum verim sağlamaktır. Daima başarılarımızda ki temel yaklaşım bu olmuştur.

Kurumsal tasarım, reklam yönetimi, uygulama ve yazılım, web sitesi, sosyal medya, seo, optimizasyon...

Kısacası TASARIM, YAZILIM ve REKLAM konularında bize güvenebilirsiniz.

Bu alanlarda biçilmiş kaftanız ve sizi asla yarı yolda bırakmayız.GRAPHIBOY CREATIVE STUDIO
TASARIM | YAZILIM | REKLAM