Graphiboy Reklam Ajansı

YAZILIM


Web Yazılım ve Programlama

YAZILIM

+ Bir Bildiğimiz Var;

Biliyoruz bu konuda kafanız fazlasıyla karışık. Web sitesi nedir?, ideal bir web sitesi nasıl olmalı?, tasarımda nelere dikkat edilmeli?, mobil web sitesi neden önemli?, hangi yazılım dilleri tercih edilmeli?, web siteniz ne kadar hızlı olmalı?, Google Seo nedir?, web sitenizi Google ile dost hazırlamak için neler yapılmalı?, hazır web siteleri ve templatelerden neden kaçınılmalı?..

Bunları bilmek zorunda değilsiniz. Arkanıza yaslanın ve tüm bunları bize bırakın.

12 Nisan 1993 yılında başlayan Türkiye'nin web sitesi macerası gün geçtikçe daha karmaşık ve zorlu hale geliyor.

E-ticaret yazılımları, aram motorları optimizasyonları derken artık sosyal medya seo optimizasyonu da hayatımızda. Web sitenizin birden fazla sistemle uyumlu ve güncel çalışması sanal dünyadaki şirketiniz varlığı için çok önemli. Bu karmaşık durumu yine teknolojiyi kullanarak basit bir hale getirmek ve web sitenizi her gün milyonlarca tıklama arasındaki hak ettiği yere ulaştırmak için buradayız.

Graphiboy Creative Studio yazılım departmanı olarak bu yükü sırtınızdan alarak size güncel yazılım teknolojileri ile güçlü, akıllı, güvenli ve arama motorlarıyla dost web sitesi yazılımları hazırlıyoruz.

Web Sitesi Yazılım

Kişisel ve Kurumsal Web Sitesi Yazılımı;

Kurumsal ve Kişisel Web Sitesi Yazılımı

Yeni nesil yazılım dilleri kullanarak akıllı, güçlü, güvenli ve optimize web sitesi yazılımları hazırlıyoruz. Kullandığımız yazılım dilleri (Java Script, Php, Html5, Css3, Mysql) şirketiniz için web sitenizin özelliklerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda kolayca şekillendirebilecek yetenekte.

Akıllı web sitesi yazılımı ile online iletişim, müşteri ile birebir temas, hızlı sorun çözümü, müşteri veya kullanıcı eğilimleri ölçüm ve raporlama, online tahsilat, kullanıcı ekranı izleme, buton tıklama istatistikleri, sayfa ziyaret ve okuma süreleri vs. gibi daha bir çok yeteneği web sitenize ekleyebilirsiniz.

Web 1.0, 2.0 derken artık Web 3.0 çağındayız. Web yazılımlarımız kullanıcılar ile iletişim halinde olmakla beraber, akıllı programla sayesinde kullanıcı hareketlerini, kullanım eğilimlerini ve nelerden hoşlandığını çözümleyip bizlere bunlar ile ilgili bilgiler aktarabiliyor. Kısacası web siteniz artık müşterinizle iletişim halinde, onları anlıyor ve onlara göre kendisini güncellememiz için bizlere bilgiler aktarıyor.

Sizde yeni nesil bir web siteniz olsun istiyorsanız yazılım ekibimizle mutlaka tanışmalısınız.

E-Ticaret Yazılımı

Online Alış Veriş Sitesi Yazılımı;

Online Alışveriş E-Ticaret Sitesi Yazılımı

Şirketinizin veya bireysel ürünlerinizi sanal dünyaya taşımak için doğru yerdesiniz. Gün geçtikçe büyüyen sanal ticaret pazarında sizde yerinizi almak istiyorsanız bizimle işiniz çok kolay. Müşterilerinize güvenli, kolay ve pratik bir online alış veriş deneyimi yaşatabilmeniz için tam seo uyumlu, tüm bankalarla uyumlu kolay kurulum, tüm cihazlardan kolay içerik kontrolü yeteneğine sahip, kolay ödeme, kolay iade, müşterilerinizle anlık iletişim kurabileceğiniz, soru ve sorunlara anında müdahale edebileceğiniz, internet 3.0 teknolojisi ile site ziyaretlerini anlık olarak takip edebileceğiniz, akıllı E-Ticaret web sitesi yazılımları hazırlıyoruz.

Üstelik E-Ticaret sitenizi sosyal medya hesaplarınız ile tek bir sistemmişcesine senkronize etme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize sosyal medya hesabınızdan alış veriş yapma imkanı sunabilirsiniz.

Sanal pazardan ürünlerinizin hak ettiği yeri almak ve arama motorlarında yerinizi sağlamlaştırmak için geç kalmayın.

Seo & optimizayon

Goole Seo ve Sosyal Medya Seo Optimizasyon;

Google Seo Optimizasyon, Sosyal Medya Seo

Web sitenizin aram motoru devi Google ile ne kadar uyumlu olduğunu biliyor musunuz? Her geçen gün kullanıcılarına mükemmel bir arama deneyimi sağlamak için kendini geliştiren Google akıllı robotları ile tam uyumlu çalışan optimize bir web siteniz yoksa maalesef internet dünyasında da yoksunuz demektir. Oysaki Google'ın yazılımcı ve geliştiriciler ile paylaştığı akıllı robot dinamiklerine ek, denenip etkisi kanıtlanmış seo yöntemleri ile hazırlanan bir web sitesi hem kendi hem de sahibi olan kuruluşun değerini kat ve kat arttırmaktadır.

Oldukça ustalık gerektiren Google seo optimizasyonu dikkatli yapılmadığı takdirde ise web siteniz Google'ın katı duruşuna maruz kalabilir. Sizin için önemli olan anahtar kelimelerdeki rankınız düşer ve web sitenizi uzun süreler boyunca Google tarafınca yok sayabilir. Buda değer ve para kaybına neden olur.

Graphiboy Creative Studio ekibi olarak yılların verdiği tecribe ile Google'ın sevdiği yazılım dilleri ve yöntemlerini kullanarak tam seo uyumlu web siteleri hazırlıyoruz. Anahtar kelimelerinizi belirleyerek, web siteniz ve anahtar kelime ranklarınızı üstü sıralara taşıyoruz. Dilerseniz hali hazırdaki web sitenizi analiz edip %100 seo uyumlu hale getiriyoruz. Tüm seo işlemleri bittiğinde Google analiz araçları ile seo uyumunu belgeleyip sizlere sunuyoruz.

Peki seo deyince yalnızca Google mı? Sosyal medya platformlarının gelişimi ile artık sosyal medya seo ve optimizasyon tabiri önümüzde duruyor. Sosyal medyanızın belirlenecek anahtar kelimeler ile içerik seo çalışması yapılıp, web siteniz ile birlikte optimize ve senkronize çalışması artık çok önemli. Sosyal medya hesabınızdaki ürün ve hizmetlerinizin arama bölümünde ve dahi google aramalarında üst sıralarda yer alması tamamen bu çalışmalar sonucu elde edeceğiniz sayfa rankınıza bağlı. Bu konuda da bize güvenebilirsiniz.

Gelecek için geç kalmayın, Google seo optimizasyon, sosyal medya seo optimizasyon hizmetleriniz için bizimler iletişime geçin.

Online Ödeme Sistemi

Bayi Tahsilat Sitesi - Yazılımı;

Online Ödeme Sistemi, Bayi Tahsilat Web Yazılımı

Distiribütör ve bayi ağına sahip firmalar için ideal olan online tahsilat sistemi size, bayilerinizden B2B yapısı ile bayilerinizden web sitesi ile online tahsilat yapma imkanı tanıyor. Tüm bankalar ile uyumlu kolay kurulum ve kolay kullanım yeteneklerine sahip olan online ödeme sistemi alt yapısında bulunan 256 bit ssl şifreleme ile oldukça güvenilirdir. Yalnızca bir kaç tık ile bayilerinize borçlarını kredi kartı ile ödeme imkanı sunarken, tahsilat takibi, tahsilat geçmişi, tahsilat planlama, ödeme zamanı yaklaşım bildirimleri gibi bir çok özelliğe sahip.

Demo sistem için bizimle iletişime geçiniz.

Mobil Ugulama App

Apple ve Android Aplikasyon Yazılımı;

iphone ve Android Uygulama Yazılımı, Programlama

Mobil iPhone ve Android cihazlar için uygulama - App yazılımları hazırlamaktayız. Bireysel veya kurumsal ihtiyaçlar için oldukça sık tercih edilen bu yazılımların yetenekleri hayal gücünüz ile sınırlı. Mobil cihazlar ve tabletlerde mobil sitelere oranla çok daha rahat ve hızlı bir kullanım deneyimi sağlayan mobil aplikasyonlar, içerdiği akıllı yazılım teknolojisi sayesinde otomasyon yeteneğini avcunuzun içine kadar taşıyor.

Mobil Uygulama - App yazılımları online takip sistemleri ile birlikte kullanıldığında iş yükünü ve eleman ihtiyacını minimum seviyeye çeker. Her türlü ticari veya bireysel projede para kazanmak, tanıtım yapmak veya iş akışı otomasyon kontrolü sağlamak için kullanılabilir.

Android ve Ios uygulama yazılımları için bizimle iletişime geçiniz.

Kurumsal Yazılımlar

Muahasebe, Servis, Depo Yazılımları;

Kurumsal Şirket içi Servis Depo Program Yazılımı

Kurumsal firma ve işletmelerdeki iletişim ve otomasyon ihtiyaçları için hazırlanan yazılımlardır. Muhasebe ve muhasebeleştirme yazılımları, depo, servis ve yedek parça yazılımları, bayi, servis ve müşteri iletişim yazılımları, sipariş formu ve sipariş takip sistemi yazılımları vs. gibi daha birçok konuda eliniz ayağınız olabilecek bu yazılımlar ile, işlerinizi tek bir sistem üzerinden kontrol edip yönetebilirsiniz. Bu sayede zamandan kazanırken sorunları anında çözer, iş akış performansını maksimuma çıkarırsınız.

Graphiboy Creative Studio ekibi olarak yeni nesil yazım dilleri kullanarak hazırladığımız akıllı yazılımlarımızla iş yükünüzü hafifletiyoruz.

Server ve Domain

Server, Hosting, Alan Adı;

Server, Hosting, Domain Satın Al

Web siteniz yazıldı ve hazır, peki alan adınız ve hostinginiz de hazır mı? Web sitenizin, alan adınızın, e-postalarınızın, kurumsal yazılımlarınızın, uygulama ve kişisel verilerinizin güvenle muhafaza edilmesi, spam mail, hack ve saldırılara maruz kalmaması için Graphiboy Creative Studio olarak server, hosting ve alan adı (domain) hizmetleri vermekteyiz.

Başlıca;
Windows ve Linux.
Server kurulum, gözetim ve bakım.
Bulut sunucu.
Hosting barındırma.
Alan adı (domain).
Ssl sertifikası.
Anti spam uygulaması.

Tüm bu hizmetler için bizimle güvenle çalışabilirsiniz. Detaylar için iletişime geçiniz.